Sanplast – Nadaj łazience indywidualnego charakteru

Ceramika oraz meble stanowią o wystroju łazienki. To one nadają jej indywidualnego charakteru. Bogata gama akcesoriów oferowanych przez firmę Sanplast z pewnością przypadnie do gustu niejednemu użytkownikowi, stając się inspiracją do unowocześnienia swojej łazienki.

Sanplast - Wanna WOW-kpl/SPACE
Wanna WOW-kpl/SPACE

W najnowszych trendach wnętrzarskich króluje drewno, które jest oryginalnym, trwałym materiałem, doskonale nadającym się do łazienki. Dobrej jakości akcesoria zarówno te drewniane, jak i te wykonane z innych materiałów, musza być odporne na wilgoć. Cechę tę posiadają akcesoria firmy Sanplast SA, dlatego możemy być o nie spokojni i dowolnie wykorzystać je w łazience.

Z myślą o użytkownikach wanien, wygodę wszystkich zwolenników długich, relaksujących kąpieli w wannie – firma Sanplast SA przygotowała wiele produktów, które umilą chwile spędzone w łazience. Wśród nich znalazły się między innymi żelowe zagłówki, funkcjonalne półki, uchwyty wannowe i ścienne oraz ułatwiające wejście do wanny podnóżki.

Aby zwiększyć komfort kąpieli można wyposażyć swoją wannę w zagłówek żelowy, wykonany ze sprężystego materiału. W ofercie występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym lub błękitnym. Możemy wybrać ten, który będzie odpowiedni dla wnętrza naszej łazienki.

Miłośnikom długich kąpieli w wannie z pewnością do gustu przypadną również drewniane półki dedykowane wannom serii Free Line, Space Line i Altus. Produkty te dostępne są w różnych wariantach wymiarowych oraz w dwóch kolorach drewna: merbau i meranti. Dzięki nim wszystkie niezbędne przybory toaletowa będą zawsze w zasięgu naszej ręki. Element ten z pewnością będzie także idealną dekoracją nowoczesnej łazienki. Do takiego wnętrza doskonale nada się elegancki uchwyt ścienny. Będzie on zapewniał jednocześnie bezpieczeństwo kąpieli i wygodę korzystania z łazienki.

Swobodne wchodzenie i wychodzenie z wanny zapewni podnóżek wykonany z drewna egzotycznego. Produkt ten, podobnie jak uchwyt i półka dostępny jest w kolorze merbau i meranti, dzięki temu nasza łazienka utrzymana będzie w spójnej konwencji.

Wśród asortymentu firmy Sanplast znajdziemy także produkty dedykowane zwolennikom kabin prysznicowych. Dla zwiększenia komfortu kąpieli w kabinie, nabyć można montowane do ściany, składane siedzisko lub stojący taboret. Elegancki, a zarazem funkcjonalny taboret wykonany został z odpornego na działanie wody drewna. Jego dodatkowym atutem są silikonowe podkładki, zapobiegające rysowaniu powierzchni brodzika. Podobnie jak produkty przeznaczone do wanien, tak i ten dostępny jest w tych samych kolorach: merbau i meranti.

Akcesoria są jednym z ważniejszych elementów wyposażenia łazienki, gdyż wzbogacają przestrzeń, sprawiając jednocześnie, że aranżacja łazienki staje się bardziej praktyczna. Proponowane przez firmę Sanplast SA akcesoria z pewnością pomogą ukształtować przestrzeń w naszej łazience.

źródło: Sanplast

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.