Dalia rozkwita w dwie minuty – nowy zestaw natryskowy od Deante

Dostosowanie wysokości umieszczenia słuchawki jest istotną cechą natrysków. Jednak, kiedy w łazience znajduje się zestaw z drążkiem, z którego korzystają dorośli i dzieci, ustawienie odpowiedniej wysokości jest kłopotliwe. Podobnie, gdy wynajmujemy mieszkanie, a właściciel nie życzy sobie wiercić w płytkach dodatkowych otworów. Wówczas doskonałym rozwiązaniem okazuje się innowacyjny przyssawkowy system mocowania. Każdorazowo, gdy z łazienki będzie korzystała inna osoba, wystarczy zmienić punkt uchwytu słuchawki. Produkt przeszedł badania wytrzymałościowe, które udowodniły jego trwałość. Maksymalny udźwig to aż 10 kilogramów. Na solidność nie wpływa częstotliwość zmiany punktu mocowania.
Znacząca różnica wzrostu wśród członków rodziny, niemożność wiercenia w kafelkach w nie swoim mieszkaniu czy po prostu uciążliwy montaż natrysku. To wszystko może odejść w zapomnienie. Firma Deante właśnie wprowadziła na rynek zestaw Dalia, którego innowacyjne rozwiązanie podniesie komfort korzystania z prysznica.

Zastaw natryskowy Dalia marki Deante, od niedawna dostępny w sprzedaży, posiada rzadko spotykaną cechę. Jego jednopunktowy uchwyt na słuchawkę jest mocowany za pomocą przyssawki. Ten element, na pierwszy rzut oka niepozorny, ułatwia korzystanie z prysznica. Produkt został tak zaprojektowany, aby jego montaż nie wymagał pomocy fachowca. Instalacja trwa maksymalnie dwie minuty, bez żadnego mierzenia, wiercenia czy sprzątania.

W skład zestawu, poza uchwytem, wchodzi również słuchawka natryskowa, posiadająca trzy rodzaje strumienia: deszczowy, hydromasaż i mieszany, oraz wąż rozciągliwy. Dalię można zakupić jako komplet lub każdy element nabyć osobno.

źródło: www.newss.pl / www.deante.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.