Rodzina armatur kuchennych GROHE Minta

Cokolwiek trzeba zrobić w kuchni – bateria Minta sprawdzi się w każdym zadaniu

Każdy z nas lubi odmianę i różnorodność w kuchni. Dotąd nie istniała jedna linia armatur kuchennych, w ramach której byłoby tyle innowacji, jak to jest w przypadku lubianej serii baterii Minta. Najmłodsze dzieci  w tej rodzinie armatur to GROHE Minta Touch oraz GROHE Blue® Minta – dwa produkty oparte o bardzo zaawansowaną technologię.

Rodzinne podobieństwo

Jedna nie dająca się nie zauważyć cecha łączy wszystkie armatury Minta: minimalistyczna, cylindryczna forma, która została zaprojektowana przez własny zespół projektowy GROHE pracujący w siedzibie firmy.  Dlatego też na pierwszy rzut oka widać wizualne pokrewieństwo wszystkich baterii z serii Minta, jednak każda z nich posiada indywidulany charakter.  Szeroki wybór kształtów wylewek: w kształcie litery C przypominającej łuk, w formie lekko zaokrąglonej litery U oraz w kanciastej formie L.

Wszystkie warianty posiadają wyciąganą wylewkę, która niezwykle ułatwia codzienna pracę w kuchni przy zlewozmywaku.  Zastosowana technologia GROHE SilkMove® obsługa dźwigni gwarantuje płynną regulacje przy ustawianiu temperatury i ilości wody.   Odporne powłoki – chromowana lub w opcji SuperSteel, w są maksymalnie funkcjonalne, ponieważ wykorzystano w nich technologię GROHE StarLight® , która zapewnia odporność na zarysowania, zadrapania i zmatowienia przez bardzo długi okres użytkowania.

Innowacyjny dodatek dla jeszcze większej higieny

Najmłodszy członek rodziny Minta, to sprytna bateria o imieniu GROHE Minta Touch. Produkt przeznaczony dla osób, które odnajdują przyjemność w obcowaniu z zaawansowanymi nowinkami technicznymi, a  które jednocześnie przykładają wagę do estetyki. To hybrydowa armatura, która jest dostępna w dwóch stylach jeśli chodzi o kształt wylewki: w formie C oraz L. Bateria łączy w sobie dwa sposoby włączania strumienia wody: prócz tradycyjnego sposobu uruchamiania wody poprzez obsługę dźwigni, wodą można włączyć lub wyłączyć  dotykając lekko wylewki np. nadgarstkiem, przedramieniem lub wierzchem dłoni.

Jest to higieniczne i niewiarygodnie praktyczne rozwiązanie.  Kiedy dłonie są brudne, bo właśnie pracowaliśmy w ogrodzie, lepią się od soku, gdyż obieraliśmy owoce lub właśnie wyrabialiśmy ciasto, dostęp do czystej wody, zimnej możemy uzyskać dotykając lekko wylewki armatury. W ten sposób nasza kuchnia i bateria pozostają w czystości. Standardowo dotykowo włącza się tylko woda zimna. Kto chciałby dotykiem włączać również wodę ciepłą, może zamontować termostat Grohtherm Micro, dzięki któremu można indywidulanie ustawić temperaturę wody, którą uruchamiamy dotykiem.

Koniec z noszeniem ciężkich butelek z wodą dzięki GROHE Blue® Minta

Jeśli chodzi o zrównoważony rozwój oraz komfort w rodzinie Minta wiodącą rolę ma armatura Minta z wylewką w kształcie Iitery L w wersji GROHE Blue®. To system kuchenny, który dostarczy schłodzoną, filtrowaną wodę pitną. Co więcej, prosto z baterii możemy otrzymać wodę  niegazowaną, lekko gazowaną lub z dużą ilością bąbelków. Wystarczy ustawić pokrętło przy uchwycie w odpowiedniej pozycji, aby każdy z twojej rodziny lub twych gości mógł napić się ulubionego rodzaju wody.  Takie rozwiązanie oznacza koniec dźwigania ciężkich butelek z wodą, jest ekologiczne i przyjazne środowisku, ponieważ  nie ma potrzeby kosztownej produkcji wody pitnej, butelkowania jej i transportowania.

 Młodsza siostra tej baterii – GROHE Blue® Minta Pure oferuje tylko wodę filtrowana i świetnie odnajdzie się w kuchni tych osób, które piją wyłącznie wodę niegazowaną. W przypadku obu systemów GROHE Blue® Minta mamy do dyspozycji tradycyjną dźwignię, za pomocą której uruchamiamy wodę przeznaczoną np. do mycia. Płynie ona przez oddzielny przewód w baterii, tak więc nie ma kontaktu z pitną wodą filtrowaną. Po prostu pełen komfort i przyjemność.

Oto profesjonalna rodzina kuchenna – rodzina GROHE Minta.

źródło: www.newss.pl / www.grohe.pl

Te wspaniałe produkty od GROHE kupisz w:

Salon Łazienek
Warszawa Praga
ul. Jagiellońska 2
03-721 Warszawa
tel. 22 818 63 08
sklep@grast-mtb.pl

Zapraszamy:
Pn – Pt: 10:00-18:00
Sob.: 9:00-13:00

Wyposażenie Łazienek
Warszawa Mokotów
ul. Bartycka 175 / 1A
00-716 Warszawa
tel. 22 851 23 07
sklep.lazienki@grast-mtb.pl

Zapraszamy:
Pn – Pt: 9:00-17.00
Sob: 10:00-14:00

Salon Aranżacji Wnętrz
Warszawa Mokotów
ul. Postępu 10 lok. 176
02-676 Warszawa
tel. 22 251 58 86
aranzacje.postepu@grast-mtb.pl

Zapraszamy:
Pn – Pt: 10:00-18:00

Siedziba Firmy
Hurtownia Warszawa
ul. Jagiellońska 47a
03-301 Warszawa
tel. 22 518 64 00

sekretariat@grast-mtb.pl

Zapraszamy:
Pn – Pt: 7:00-17:00

Oddział 
Hurtownia Piaseczno
ul. Okulickiego 21
05-500 Piaseczno
tel. 22 736 59 60
recepcja.piaseczno@grast-mtb.pl

Zapraszamy:
Pn – Pt: 7:00 – 18:00

Oddział
Warszawa Radość
ul. Lewkonii 5
04-800 Warszawa
tel. 22 612 71 03
radosc@grast-mtb.pl

Zapraszamy:
Pn – Pt: 8:00 – 18:00
Sob: 9:00 – 13:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.