Witaj w domu – Armatura do łazienki Grohe Grandera

Unikalna różnorodność asortymentu i harmonia designu


GROHE z dumą przedstawia kolekcję  GROHE Grandera™ – gwiazdę współczesnych designerskich kolekcji armatur. To luksusowa linia reprezentująca nowoczesny design w połączeniu z ponadczasową estetyką i charakterystyczną lekką nutą nostalgii.  Starannie zaprojektowane i wykonane w przemyślany sposób armatury, emanują siłą wyjątkowej elegancji.  Gdziekolwiek masz okazję znaleźć się na świecie, nic bardziej nie skłoni Cię do powiedzenia  „czuję się jak w domu” niż wnętrze łazienki wyposażonej w  GROHE Grandera™.

GROHE Grandera - Bateria umywalkowa 3 otworowa
Grandera – bateria umywalkowa 3 otworowa

Pełnia wyobraźni i wielka miłość do detali.


GROHE Grandera™  łączy w sobie opływowe kobiece kształty z precyzyjnymi i zdecydowanymi męskimi krawędziami. Sylwetka baterii nie jest ani w pełni owalem ani kwadratem. Jej elegancka forma przywołuje na myśl różnorodność żywiołu wody, jej zaokrąglone powierzchnie akcentują ładunek emocjonalny towarzyszący założeniom designerskim przy jej tworzeniu. Refleksy światła intensywnie odbijają się od powierzchni baterii, zapraszając do spotkania, tak samo jak siedem stopni nachylenia dźwigni, perfekcyjnie dopasowanej do ruchów ludzkiej dloni. Ozdobne detale wylewki i dźwigni podkreślają najwyższą precyzję inżynierii GROHE.

Te charakterystyczne elementy designu odnajdziemy we wszystkich produktach tej linii, od baterii po akcesoria, takie jak dozownik do mydła czy półka przy prysznicu.

Grohe Grandera - bateria podtynkowa z zestawem prysznicowym
Grandera – podtynkowa bateria prysznicowa z zestawem natryskowym

Mieszanka różnorodności geometrycznych kształtów, trendów designerskich i  stylów epok:  to właśnie kolekcja GROHE Grandera™, którą  łatwo jest wkomponować w różne aranżacje łazienkowe, dzięki jej klasycznej, ponadczasowej i zarazem współczesnej formie. Dostępne kolory – chrome i chrome/gold – nie pozostawiają nic więcej do dodania. Całość jest idealnie dopełniona akcesoriami z białej, wysokiej jakości porcelany. Różne elementy kolekcji współgrają ze sobą, począwszy od  baterii jednouchwytowych z mieszaczem i klasycznych baterii umywalkowych, kończąc na kombinacjach wannowych  wraz z prysznicem ręcznym i półką ceramiczną.  Pięciootworowe baterie do wanien wolnostojących, czy elementy do termostatów prysznicowych, prysznice ręczne i górne – to cały wachlarz możliwości dostępny do pełnego wyposażenia spójnej  i estetycznej łazienki, bez problemów z instalacją i z brakiem wyboru detali.

GROHE Grandera – różnorodność to imię tej gry


Unikalność  zróżnicowania kolekcji GROHE Grandera™  zaspokoi wymagania instalatorów  i projektantów.  Różne elementy kolekcji współgrają ze sobą, począwszy od  baterii jednouchwytowych z mieszaczem i klasycznych baterii umywalkowych, kończąc na kombinacjach  z hydromasażem  wraz z prysznicem ręcznym i półką ceramiczną.  Pięciootworowe baterie do wanien wolnostojących, czy elementy do termostatów prysznicowych, prysznice ręczne i górne – to cały wachlarz możliwości dostępny do pełnego wyposażenia spójnej  i estetycznej łazienki, bez problemów z instalacją i z brakiem wyboru detali.  Jakiekolwiek rozwiązanie wybierze architekt czy projektant wnętrz łazienkowych, linia armatury łazienkowej GROHE Grandera™  z pewnością udźwignie wszelkie wyzwania, pozwalając na całkowity projekt wnętrz łazienek i wykluczając konieczność  kompromisów, oferując produkty z konkretnym przeznaczeniem dla każdego możliwego montażu w wyjątkowym stylu.

Grohe Grandera - wolnostjąca bateria wannowa
Grandera – bateria wannowa montowana w podłodze

Kolekcja GROHE Grandera™ godzi tradycyjnie uznawane za przeciwstawne cechy w jeden harmonijny zamysł projektowy.  Armatura została zaprojektowana i testowana przez zespół inżynierów oraz  wyprodukowana w Niemczech, dlatego też posiada znak „Made In Germany”. W produktach tej kolekcji zastosowano unikalny, opracowany przez GROHE stop metalu GROHE Zero  –  zawiera on 90% mniej ołowiu niż standardowy mosiądz i jest pięć razy bardziej odporny na korozję.

W produktach  GROHE Grandera™  zastosowano również pozostałe sprawdzone  technologie wykorzystywane w innych produktach GROHE, będące synonimem niemieckiej niezawodności.   GROHE Ecojoy® to redukcja zużycia wody teraz do 85 %. Wraz z GROHE Grandera™  w pełni możliwe jest oszczędzanie wody przy zachowaniu pełnej przyjemności z kapieli. W bateriach jednouchwytowych między innymi, mamy do czynienia z innowacją GROHE SilkMove®,  zapewniającą płynną i komfortową obsługę przez wiele lat.  Termostaty z kolekcji GROHE Grandera  wyposażone są rozwiązanie technologiczne GROHE TurboStat®, które utrzymuje żądaną temperaturę, zapewnia ochronę przed oparzeniami.  Kolejne zastosowane udogodnienie to   Aquadimmer  Plus – zintegrowany system blokady i regulacji strumienia przepływu. Grohe AquaGuide z kolei  to odpowiednio dostosowany ogranicznik w perlatorze, który wyznacza kierunek strumienia wody, dzięki czemu baterie z linii GROHE Grandera mogą być montowane na każdej powierzchni, do różnych rodzajów umywalek, o różnych kształtach i głębokościach.

Łazienka Grohe Grandera
Łazienka Grohe Grandera

Oto właśnie najnowsza kolekcja GROHE: nieprzemijający, elegancki design, innowacje technologiczne i możliwość różnorodności przekraczająca oczekiwania. GROHE Grandera. Witaj w domu.

źródło: Grohe Polska / newss.pl
fotografie: Grohe Polska

Te wspaniałe produkty od GROHE kupisz w:

Salon Łazienek
Warszawa Praga
ul. Jagiellońska 2
03-721 Warszawa
tel. 22 818 63 08
sklep@grast-mtb.pl

Zapraszamy:
Pn – Pt: 10:00-18:00
Sob.: 9:00-13:00

Wyposażenie Łazienek
Warszawa Mokotów
ul. Bartycka 175 / 1A
00-716 Warszawa
tel. 22 851 23 07
sklep.lazienki@grast-mtb.pl

Zapraszamy:
Pn – Pt: 9:00-17.00
Sob: 10:00-14:00

Salon Aranżacji Wnętrz
Warszawa Mokotów
ul. Postępu 10 lok. 176
02-676 Warszawa
tel. 22 251 58 86
aranzacje.postepu@grast-mtb.pl

Zapraszamy:
Pn – Pt: 10:00-18:00

Siedziba Firmy
Hurtownia Warszawa
ul. Jagiellońska 47a
03-301 Warszawa
tel. 22 518 64 00

sekretariat@grast-mtb.pl

Zapraszamy:
Pn – Pt: 7:00-17:00

Oddział 
Hurtownia Piaseczno
ul. Okulickiego 21
05-500 Piaseczno
tel. 22 736 59 60
recepcja.piaseczno@grast-mtb.pl

Zapraszamy:
Pn – Pt: 7:00 – 18:00

Oddział
Warszawa Radość
ul. Lewkonii 5
04-800 Warszawa
tel. 22 612 71 03
radosc@grast-mtb.pl

Zapraszamy:
Pn – Pt: 8:00 – 18:00
Sob: 9:00 – 13:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.