Umywalki Alape do małych toalet i łazienek: Wszechstronne rozwiązania w kompaktowych projektach

Podczas planowania najmniejszych toalet, istotne są nie tylko kwestie designerskie, ale też architektoniczne. Jak zorganizować przestrzeń na małej powierzchni, aby przekonała nas do siebie wysoką jakością i przemyślanym wnętrzem? W bogatym asortymencie zestawów umywalkowych Alape do małych toalet i łazienek znajdują się komplety oferujące estetyczne i jednocześnie funkcjonalne rozwiązania.

Kiedy do dyspozycji mamy tylko kilka metrów kwadratowych powierzchni pod toaletę, należy tę przestrzeń maksymalnie wykorzystać. Przydatne są wówczas naprawdę dobre rozwiązania, potrafiące połączyć styl i funkcjonalność. Marka Alape oferuje wyjątkowe pomysły dla małych łazienek oraz toalet dla gości. Dzięki swoim purystycznym formom o czytelnej geometrii, produkowane w fabryce w Goslar umywalki z glazurowanej stali mają szerokie zastosowanie. W formie kwadratu, prostokąta czy koła, z blatem lub bez, jako wolnostojący soliter lub montowana do ściany wraz z wieszakiem na ręczniki – umywalki Alape optymalnie wykorzystują niewielkie przestrzenie i tworzą w nich przyjemne poczucie swobody.

Szeroka gama produktów umożliwia także tworzenie jednolitych koncepcji wystroju dla wielu rodzajów pomieszczeń sanitarnych. Umywalki Alape są wartością dodaną także w większych pomieszczeniach, pomagając zaakcentować podział pomiędzy łazienką a toaletą. Miejsca wydzielone na toaletę można zintegrować z zestawami umywalkowymi, umożliwiającymi mycie rąk w rozsądnych warunkach.

Produkty z linii „Inside.S” lub „Insert” wykorzystują pojemniki z glazurowanej stali jako dodatkową przestrzeń do przechowywania środków do codziennej pielęgnacji. Inteligentne rozwiązanie narożnikowe „Insert.corner” nadaje otwarty charakter najwęższym pomieszczeniom. Także zestawy dostępne w ramach linii „Piccolo” i „Fusion.S” nadają się do pomieszczeń, w których brakuje miejsca. Czytelna geometria osiągana za pomocą uformowania zastosowanych tworzyw podkreśla wyjątkowy standard tych projektów. Alape łączy w swoich produktach emocjonalność i puryzm, nadając prostej czynności mycia rąk status zmysłowego doświadczenia.

O Alape:
Alape została założona w 1896 roku przez Adolfa Lamprechta w Penig w Niemczech, jako firma wytwarzająca produkty emaliowane. Dzisiaj, przedsiębiorstwo z ponad 200 pracownikami w dwóch fabrykach w Goslar w Niemczech, produkuje estetyczne rozwiązania łazienkowe dla sektora prywatnego i półpublicznego. Jako producent Alape opowiada się za formalnie funkcjonalnymi standardami jakości i inspirującym designem. Glazurowana stal w połączeniu z różnymi wysokiej jakości materiałami pozwala Alape na indywidualne projekty dla wnętrz z architektonicznym dziedzictwem.


źródło: www.dornbracht.com.pl / www.jbcomm.pl

Te wspaniałe produkty od ALAPE kupisz w: