Dornbracht CL.1 – Sharpen your senses: Zabawa kształtami, materiałami i strukturami

Dornbracht CL.1: nowy program armatury łazienkowej o filigranowym charakterze, w którym konsekwentnie połączono ostre i łagodne kontury, a armatura smukle „pnie się“ w górę. Progresywny język formy wyznacza początek nowej dekady designu produktów w stylu Dornbracht: dynamicznego, eleganckiego i „wysportowanego“. Dalszą cechą szczególną CL.1 są nowe uchwyty o strukturalnej powłoce, a także innowacyjny rodzaj strumienia, który wyróżnia m.in. oszczędność w zużyciu wody.

Zabawa w dotyk. Nowe uchwyty „wyostrzają“ zmysły
Dornbracht wyznacza programem armatury CL.1 nowe standardy nie tylko pod względem wzornictwa, lecz także w zakresie kształtowania powierzchni. Uchwyty armatury są do nabycia opcjonalnie w dwóch rodzajach struktury reliefowej, która nadaje im zmysłową, oryginalną optykę i haptykę. W ten sposób zaspakajają one nie tylko rosnącą potrzebę „czucia“ materiału, lecz stanowią jednocześnie zgodną z duchem czasu odpowiedź na panujący obecnie megatrend, czyli indywidualizację. Dostępne w dwóch różnych wersjach – do wyboru jako gładka lub strukturalna – uchwyty poszerzają możliwość osobistej aranżacji łazienki.

Dornbracht CL.1: niezwykły rodzaj strumienia w umywalce
Dzięki nowemu rodzajowi strumienia CL.1 wpisuje się w kontekst oszczędnego trybu życia: Specjalnie stworzony tzw. „sprayface“ obmywa nadzwyczaj łagodnie dłonie 40 pojedynczymi „miękkimi“ strumieniami, przyczyniając się do oszczędnego zużycia wody przy przepływie zaledwie 3,9 litra na minutę.

Indywidualne kombinacje
CL.1 wyznacza nowy początek, którego zwiastunem jest już sama nazwa:
Skrót „CL“ pochodzi od aktualnego motta Dornbracht „Culturing Life“, zaś liczba 1 to pierwszy wzór produktu powstały w ramach nowego programu marki. Serię można nabyć w wariantach galwanicznie powlekanej powierzchni – chrom i matowa platyna – która obejmuje szeroki program armatury i akcesoriów do zastosowania w takich zakresach jak umywalka, natrysk, wanna lub bidet. Program pozwala na kombinację z innymi seriami, co oznacza, że można go idealnie dopasować do własnych potrzeb, np. dzięki połączeniu z wyciąganą rączką prysznica baterii umywalkowej ze szczególnie szerokim i łagodnym strumieniem, przydatnym przy myciu włosów. Ponadto miejsca wypływu wody oraz elementy obsługi dają się dowolnie projektować, co umożliwia jeszcze bardziej indywidualną aranżację. Szczególny komfort stanowi zaś sterowanie oferowane przez Dornbracht w postaci Smart Tools. Dzięki cyfrowym elementom obsługi można bardzo dokładnie ustawić temperaturę i ilość wody, a także za naciśnięciem guzika skorzystać z własnych, zaprogramowanych indywidualnych scenariuszy.

źródło: www.dornbracht.pl

 

Te wspaniałe produkty od DORNBRACHT kupisz w:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.