Geberit Monolith – łazienkowy system łączący formę i funkcjonalność

Geberit Monolith to zupełnie nowy pomysł na aranżację łazienki.

Monolith do WC: Geberit Moduł sanitarny Geberit Monolith do WC otrzymał wiele międzynarodowych nagród oraz został odebrany wyjątkowo dobrze przez klientów. Technologia sanitarna włączając spłuczkę, dwudzielne spłukiwanie i odpływ mieści się w smukłym, eleganckim module, na którym można zainstalowąać zarówno stojącą jak i wiszącą miskę WC. W istocie jest to moduł z wbudowaną spłuczką natynkową, która może pełnić funkcję rezerwuaru dla toalety stojącej, jak również stelaża ze spłuczką do miski podwieszanej. Czysta forma i wysoka jakość łączą harmonijnie miskę z łazienką.

 

Monolith do umywalek: Moduł zmienia instalatora w projektanta wnętrz, dając ogromną swobodę w planowaniu łazienki. Moduł ten dostępny jest w dwóch wersjach: do baterii ściennej jak i stojącej. Precyzyjny montaż syfonu jest szybki i prosty. Moduł z bocznymi szafkami z lewej lub/i z prawej strony daje możliwość przechowywania np. kosmetyków, które chcesz mieć zawsze pod ręką. Na górnej części można również umieścić kubek ze szczoteczkami do zębów, szczotkę do włosów czy inne przybory. Dostępne są również dodatkowe wieszaki montowane na module.

 

Monolith do bidetów: uzupełnił rodzinę produktów Monolith. Może być użyte zarówno do stojących jak i wiszących misek bidetowych. Na module został umieszczony wieszak na ręczniki. Instalacja jest równie prosta jak przypadku innych modułów Geberit Monolith. Wymiary dopasowane są do wersji modułu Geberit Monolith do WC (model 101).

 

Maksymalna prostota

Produkt jest dedykowany dla klientów, którzy oczekują ogromnej zmiany estetycznej w łazience bez konieczności wykonywania kosztownych i długotrwałych prac remontowych. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom technicznym moduł można łatwo podłączyć do istniejącej instalacji. Bez kucia, bez uzupełniania glazury, bez gruzu. Instalacja wykonywana jest w jednym cyklu, przez jednego montera, a toaleta jest gotowa po zaledwie kilku godzinach.
Nowoczesny wygląd Monolith’a skłania do zastosowania go w designerskich rozwiązaniach. Produkt jest wykonany w kilku wykończeniach kolorystycznych.

Najwyższa jakość

Moduł jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, jak szkło hartowane i aluminium. Wszystkie elementy są wykończone w najwyższym standardzie, jakiego klient może oczekiwać od firmy Geberit.

Łatwa obsługa

Łatwy dostęp do zaworów zapewnia bezproblemową obsługę. Wszystkie części odznaczają się jakością Geberit i obowiązuje je wieloletnia gwarancja dostępności części zamiennych.

Wszechstronność

Geberit Monolith może być łączony z wieloma rodzajami misek ceramicznych – stojących i wiszących, a także misek Geberit AquaClean 8000/8000plus.

Monolith to moduł WC, który został nagrodzony prestiżową nagrodą„iF produkt design award 2010”. „iF product design award” to nagroda za wybitne wzornictwo przyznawana przez międzynarodowe jury ekspertów od 1953 r. Geberit Monolith otrzymał to wyróżnienie za wysoką jakość wzornictwa.

źródło: www.geberit.pl / www.newss.pl

 

Te wspaniałe łazienkowe produkty kupisz w Grast & MTB:

Codziennie, nasz zespół specjalistów, doradców technicznych i handlowych, poprzez profesjonalną obsługę dba o to aby każdy z Klientów czuł satysfakcję ze współpracy z Grast & MTB.

Serdecznie zapraszamy !

Pn – Pt: 10:00-18:00
Sob.: 9:00-13:00

Salon Łazienek Grast & MTB
Warszawa Praga
ul. Jagiellońska 2, 03-721 Warszawa
tel. 22 818 63 08
sklep@grast-mtb.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.