GAP – Roca

Kolekcja ceramiki mebli do łazienki GAP od Roca. Prawdopodobnie najpopularniejsza obecnie seria łazienkowa. Zaprojektowane przez zdobywcę wielu prestiżowych nagród dla designerów – Antonio Bullo, według którego produkt powinien przekazywać istotę firmy a jednocześnie być spójnym z rzeczywistością. Dlatego w pełni funkcjonalne ceramika i meble GAP zapewniają optymalne wykorzystanie przestrzeni. Dzięki eleganckim i nowoczesnym liniom oraz szerokiej gamie produktów, otrzymujemy możliwość idealnych aranżacji różnorodnych łazienek, które za każdym razem zamienią się w piękne, przemyślane wnętrza.

GAP to seria zawierająca kilkadziesiąt elementów ceramiki i mebli łazienkowych, zaprojektowanych w zgodzie z obecnymi trendami stylistycznymi i funkcjonalnymi. Wszystkie miski ustępowe dostępne są zarówno w wersji tradycyjnej jak i w wersji RIMLESS – bezkołnierzowej ceramice dzięki której woda opłukująca toaletę dokładnie opływa całą powierzchnię, na której po prostu nie ma zakamarków, w których mógłby się zbierać trudny do usunięcia kamień. Oprócz tego każda miska WC i umywalka może mieć powierzchnię wykonaną w technologii MAXI CLEAN, której największą zaletą jest niebywała łatwość utrzymania jej w czystości.

 

 

Te wspaniałe łazienkowe produkty kupisz w Grast & MTB:

Codziennie, nasz zespół specjalistów, doradców technicznych i handlowych, poprzez profesjonalną obsługę dba o to aby każdy z Klientów czuł satysfakcję ze współpracy z Grast & MTB.

Serdecznie zapraszamy !

Pn – Pt: 10:00-18:00
Sob.: 9:00-13:00

Salon Łazienek Grast & MTB
Warszawa Praga
ul. Jagiellońska 2, 03-721 Warszawa
tel. 22 818 63 08
sklep@grast-mtb.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.