INSPIRA – Ceramika do łazienki od Roca

Kolekcja ceramiki do łazienki INSPIRA od Roca. W serii zawierają się trzy linie wzornicze: dla umywalek – Round, Soft i Square, a dla misek WC i bidetów Round i Square,  które można dowolnie ze sobą mieszać albo aranżować przestrzeń z jednej linii. Trzy filozofie pasujące do wielu stylów.

Inspira - kombinacje

 

 

UMYWALKI INSPIRA

Umywalki oprócz trzech linii wzorniczych,  są dostępne w trzech wersjach w zależności od zamocowania: częściowo wpuszczane w blat o wysokości 7,5 cm i rozmiarze 37x37cm oraz nablatowe w rozmiarach 37×37 cm i 50x37cm.  Ich wyróżniającym szczegółem są niezwykle cienkie ścianki, nadające im lekkości i polotu. Efekt ten został osiągnięty dzięki wykorzystaniu innowacyjnego materiału o nazwie FINECERAMIC. Jest to całkowicie nowa ceramika stosowana we wszystkich umywalkach Inspira. Jest o około 30-40% lżejszy od dotychczasowej ceramiki, a przy tym o około 30% wytrzymalszy. Dzięki niemu uzyskano niespotykaną precyzję wykonania, a także dokładniejsze detale i możliwość uzyskania cieńszych krawędzi. I co najważniejsze – jest to ciągle prawdziwa, w 100% ceramika bez żywicy.

 

Inspira - FINECERAMIC

 

 

MISKI WC INSPIRA

W Polsce są dostępne dwie wersje misek INSPIRA – ROUND i SQUARE – bezmiski SOFT, za to w wersji bezkołnierzowej RIMLESS.  Miski te, dzięki płaskiej konstrukcji bez rantów są o wiele łatwiejsze w utrzymaniu czystości niż wcześniejsze, standardowe rozwiązania. Miski zostały tak zaprojektowana, by nawet minimalne ilości wody nie wychlapywały na zewnątrz. Specjalne rozwiązanie RocaLink zapewnia optymalne rozprowadzenie wody po obrębie miski.

Inspira - Rimless 01

 

Inspira - Rimless 02

 

 

Inspira - Roca - 02

Inspira - Roca - 03

Inspira - Roca - 04

Inspira - Roca - 05

Inspira - Roca - 06

Inspira - Roca - 07

Inspira - Roca - 08

Inspira - Roca - 09

Inspira - Roca - 10

Inspira - Roca - 11

Inspira - Roca - 12

 

Te wspaniałe łazienkowe produkty kupisz w Grast & MTB:

Codziennie, nasz zespół specjalistów, doradców technicznych i handlowych, poprzez profesjonalną obsługę dba o to aby każdy z Klientów czuł satysfakcję ze współpracy z Grast & MTB.

Serdecznie zapraszamy !

Pn – Pt: 10:00-18:00
Sob.: 9:00-13:00

Salon Łazienek Grast & MTB
Warszawa Praga
ul. Jagiellońska 2, 03-721 Warszawa
tel. 22 818 63 08
sklep@grast-mtb.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.