Toaleta myjąca Geberit AquaClean Mera w wersji Classic – Nowy wymiar komfortu

W dzisiejszych czasach szczególnie duży nacisk kładzie się na zapewnienie komfortu w łazience . Według statystyk w toalecie spędzamy średnio 18 minut dziennie. W skali roku to aż ok. 100 godzin. Ile z nich to chwile, które działają równie ożywczo, jak na przykład prysznic? Ani jedna! Już to wystarcza, by zdecydować się na zmianę i zafundować sobie wspaniałe uczucie świeżości i czystości, jakie może nieść ze sobą korzystanie z toalety myjącej.

Szereg zróżnicowanych funkcji najnowszej toalety myjącej Geberit pokazuje co w dzisiejszych czasach oznacza komfort w standardzie deluxe.

 

Nowe modele toalety myjącej Geberit AquaClean Mera – Classic i Comfort – stanowią mocny akcent i równocześnie harmonijnie wtapiają się w wystrój łazienki.

 

Funkcja dostępna wyłącznie w modelu Comfort: czujnik zbliżeniowy aktywuje dyskretne oświetlenie orientacyjne w jednym z siedmiu indywidualnie wybieranych kolorów.

 

Zachwyt już na pierwszy rzut oka

Toaleta myjąca Geberit AquaClean Mera jest dostępna w wersji Classic oraz Comfort. To produkt, który wyznacza zupełnie nowe standardy higieny i komfortu. „Nasza toaleta myjąca nie tylko imponuje estetycznym wyglądem. Wyróżnia się także szeregiem inteligentnych funkcji, które poprawiają komfort użytkownika” – wyjaśnia Adam Pillich, Dyrektor ds. Produktów, Geberit Sp. z o.o.

Modele AquaClean Mera – Classic i Comfort – są wykonane z wysokiej jakości materiałów, mają opływowe linie i płynne przejścia. Chromowane powłoki tworzą wrażenie płynności, które pogłębia również gra odbijających się w nich refleksów świetlnych. Toaleta myjąca stanowi mocny akcent, który harmonijnie wtapia się we wnętrze łazienki. Dzięki zastosowaniu wyrafinowanej technologii wszystkie przyłącza wody i prądu są ukryte w obudowie. To model toalety myjącej, który nie przestaje zadziwiać, bez względu na to, jak często jest używany.

Dwa modele: Classic i Comfort

Model AquaClean Mera Classic został w pełni wyposażony zgodnie z najwyższymi standardami. Wyposażenie obejmuje bardzo efektywną i cichą funkcję usuwania zapachów, inteligentną suszarkę z ciepłym strumieniem powietrza oraz pilot, który umożliwia posługiwanie się funkcjami w sposób intuicyjny, dając możliwość zapisania indywidualnych ustawień użytkownika. Natomiast model Comfort posiada dodatkowe, poprawiające samopoczucie funkcje, na przykład dyskretne oświetlenie orientacyjne aktywowane przez czujnik zbliżeniowy, które natychmiast przyciąga uwagę, wskazując kierunek w porze nocnej. Gdy użytkownik zbliża się do toalety, deska podnosi się automatycznie, więc nie trzeba podnosić jej rękoma. Czy może być coś bardziej wygodnego i higienicznego? Ten sam czujnik zbliżeniowy po wychwyceniu ruchu zaczyna nagrzewać deskę sedesową o ergonomicznym kształcie. Wszystkie te funkcje w stanie bezczynności praktycznie nie zużywają energii elektrycznej.

Delikatny, ożywczy natrysk myjący

Funkcja mycia, czyli najważniejszy element toalety myjącej, to w przypadku modeli Geberit AquaClean Mera Classic i Comfort to przełomowe, rewolucyjne osiągnięcie inżynieryjne. Opatentowana technologia natrysku WhirlSpray, którą stworzyła firma Geberit, jest oparta na dwóch dyszach i dzięki pulsacyjnemu strumieniowi wody, wzmacnianemu przez dynamiczne napowietrzanie, zapewnia ukierunkowane, wyjątkowo staranne i równocześnie niezwykle przyjemne mycie. Toaleta jest wyposażona w oddzielną dyszę dla pań, która jest higienicznie chroniona do czasu użycia i wyróżnia się szczególnie delikatnym strumieniem wody. Przy użyciu tego modelu toalety myjącej nie zaskoczy nas strumień zimnej wody: system jej doprowadzania posiada funkcje ogrzewania. Takie rozwiązanie zapewnia wodę w temperaturze ciała i zapobiega zbyt szybkiemu spadkowi jej ciepła.

 

Główny element toalety: opatentowana technologia natrysku WhirlSpray daje przy myciu odczucie odświeżenia

 

Eureka!

Kolejnym istotnym elementem jest ceramiczna miska bez kołnierza z unikatową, asymetryczną geometrią wewnętrzną. Kształt miski to podstawa działania innowacyjnej technologii spłukiwania TurboFlush, która umożliwia bardzo dokładne i ciche spłukiwanie toalety z zastosowaniem wyłącznie jednego bocznego wlotu wody. Ceramiczna miska nie ma właściwie żadnych zakamarków, tak więc amatorzy walki z brudem na brzegach i w zagłębieniach mogą być rozczarowani. A kto powiedział, że pilot sterowania ma być jedynie gadżetem? Urządzenie pozwala na intuicyjne wprowadzanie danych jedną ręką, zaś kolor wyświetleń można dostosowywać do jednego z czterech dostępnych profili użytkownika. Uzupełniając już dostępnego pilota, latem 2017 roku Geberit zaproponuje odpowiednią aplikację z dodatkowymi funkcjami, które pozwolą użytkownikom łatwo dostosowywać je do własnych wymogów. Z indywidualnych ustawień będą mogli skorzystać, przebywając nawet w podróży.

Technologia TurboFlush: asymetryczne wnętrze bezkołnierzowej ceramicznej miski sprawia, że toaleta spłukiwana jest bardzo dokładnie, a równocześnie wyjątkowo cicho.

 

Model Geberit AquaClean Mera zdobył już w 2015 roku dwie prestiżowe nagrody: “Design Plus powered by ISH” oraz „Red Dot Design Award”

 

Toaleta myjąca Geberit AquaClean Mera w modelu Classic jest dostępna u autoryzowanych partnerów handlowych od 1 kwietnia 2017 roku. Model Geberit AquaClean Mera Comfort jest już dostępny w sprzedaży.

żródło: www.geberit.pl

 

Te wspaniałe produkty od GEBERIT kupisz w:

Codziennie, nasz zespół specjalistów, doradców technicznych i handlowych, poprzez profesjonalną obsługę dba o to aby każdy z Klientów czuł satysfakcję ze współpracy z Grast & MTB.

Serdecznie zapraszamy !

Pn – Pt: 10:00-18:00
Sob.: 9:00-13:00

Salon Łazienek Grast & MTB
Warszawa Praga
ul. Jagiellońska 2, 03-721 Warszawa
tel. 22 818 63 08
sklep@grast-mtb.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.